Про нас

Заклад дошкільної освіти ясла-садок комбінованого типу №28 м. Умані Черкаської області комунальної форми власності функціонує з 1975 року. На даний момент у закладі працює 6 груп.

Кількість дітей - 123.

У закладі працює 15 педагогів, із них:

- 3 мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії";

- 1 має кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії ";

- 3 мають звання «вихователь-методист»;

- 10 мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст" ;

Заклад дошкільної освіти працює за профільно-варіативними напрямами: народознавчий, логіко-математичний.

Навчально-вихована робота орієнтована на підтримання природних нахилів та здібностей дітей, розвиток пізнавальної активності дошкільників.

Відповідно до інтересів вихованців, соціальних запитів, в закладі функціонує гурток по вивченню англійської мови «Англійська для малят», який спрямований на формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дітей старшого дошкільного віку.

В освітній процес впроваджуються технології розвитку логічного мислення авт. З.Дьєнеш Х.Кюїзенер; оздоровчі технології: пальчикова, дихальна, звукова гімнастика. Як стимул пізнавальної активності дошкільників використовуються коректурні таблиці авт. Н Гавриш.

Педагоги опікуються вихованням у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу.

Задоволення інформаційних, духовних потреб дітей, виховання ціннісного ставлення до змісту предметного світу, світу мистецтва, світу людей, природи рідного краю здійснюється через активне упровадження в навчальний процес екскурсійної діяльності за межі закладу.